Sonte n’Rrokum, episodi 3 i serialit “Kokrrat”

Seriali i suksesshem i DigitAlb, titullue “Kokrrat”, ka nis me u emitue ne Televizionin Rrokum.

2 episodet e “Kokrrave” jepen çdo te Merkure dhe te Shtune ne oren 21:00h.

Reprizat e te dy episodeve bashke te Diellen ne oren 09:00, 13:00 dhe oren 17:00.

Ne rolet kryesore jane Bjordi Mezini, Erion Bubullima, Jetmir Pjeternikaj, Alfred Trebicka, etj.

kokrrat