Sonte repriza e Rrokum Night me Xhesika Ndoj

xhesika-promo

Sonte, n’oren 23:00h, reprizohet emisioni Rrokum Night me Kastro Zizo, ku te ftuem jane Fatos Berisha, Xhesika Ndoj dhe Xuxi.