Stavileci flet n’Rrokum për fitoren e PAN’it dhe të VV’s

Blerand Stavileci nga PDK  ne nji lidhje telefonike ne Rrokum Roll ka thane se fitorja e PAN’it ka qene e pritun.

Ai ka thane se ka qene problem me dite kush ka me qene i dyti se per te parin tashma asht dite.

 

Shperndaje në: