Sulmohet Sokol Zogaj

Ne hymjen e baneses se tij, ne lagjen Ulpiana, asht sulmue drejtori i sherbimit korrektues, Sokol Zogaj.

Burime te Televizonit Rrokum, theksojne se gjendja e tij asht e rande, mbasi qe ai asht sulmue me mjete te forta, perfshi thike.

Policia ka dale ne vendin e ngjares dhe po e heton rastin.