Terroristi i Nices u kap i gjallë? Qe momenti kur arrestohet në kamion 

Mohamed Lahouaiej Bauhlel autori i sulmeve në Nice të Francës simbas nji video të publikuem nga ‘’Sunday Express’’ nuk asht vra nga policia, por asht kapê i gjallë.

Në masakrën e Nices u vranë 84 persona dhe mbetën të plagosun mbi 200 të tjerë.

Policia raportoi mbas sulmit se autori ishte vra, por nga kjo video e postueme në youtube shihet nji njeri që ka dalë nga kamioni dhe që arrestohet nga policia tue u tërheqë zvarrë.