Tronditëse, ky ishte publikimi i fundit në Facebook i terroristit të Nice, veç pak orë para sulmit

Personi ma i urryem ditën e sotme, 31 vjeçari franko-tunizian, Mohamed Lahouaiej Bouhlel, para se me i vra barbarisht 84 persona në Nice, kishte publikue nji fotografi shqetësuese me disa fëmi që mbajnë armë të ftofta në duer.

Kjo fotografi asht shpërnda kudo në rrjetin social Twitter, dhe fëmitë në foto besohet se janë 3 vajzat e tij.

Thuhet se asht publikue në vitin 2015 nga vrasësi i shumëpërfolun.

Burimet policore dhe vendasit deklarojnë se sulmuesi ishte i martuem dhe kishte tre fëmi dhe se bile ai nuk ishte shumë besimtar.

zsdcz_1468582750-957151

Shperndaje në: