Vdes deputeti i LDK’s, Agim Kikaj

Deputeti i LDK’s në Kuvendin e Kosovës, Agim Kikaj nga Podujeva ka vdekë.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhanë aktivistët e kësaj partie në rrjetet sociale.

Ai ma herët ka qenë edhe nënkryetar i Komunës së Podujevës dhe pjesë e Këshillit të Përgjithshëm të LDK.

Shperndaje në: