Veseli ‘godet’ fort Vetevendosjen dhe Albin Kurtin!

Kadri Veseli, kryetar i PDK’s dhe deputet i zgjedhun, ka thane se nuk asht mire, qe ne kete foltore, nuk duhet me abuzue aspak.

Ai ka thane se secili prej tyne, e kemi nga nji femi, dhe secili duhet me qene pergjegjes ne kete vend.

Veseli ka akuzue rand Vetevendosjen, tue thane se ata kane ardhe ne pushtet me forma terrosite, tue ja permend edhe Astrit Deharin, se ata e kane marre ne qafe.