Vetevendosje e prish festen e PAN (video)

Gjate momentit kur koalicioni PAN po festonte fitoren ne Zgjedhjet parlamentare 2017, nji grup i militanteve te Levizjes Vetevendosje iu afrue perkrahesve te PAN dhe filluen qe me fishkllima e britma me pengue festimin!

Shperndaje në: