Video e frigshme: Tigri sulmon nji grue, por…

Kjo video kallxon momentin kur nji tigër sulmon nji grue. Për fat ëasht xhami mbrojtës.

Video është ba në nji kopsht zoologjik në Rusi dhe doket se grueja po pregaditej për sulmin.

Përballë nji krijese të tillë nuk ka se si mos me u tutë, prapë se prapë.

Shperndaje në: