Video: E tmerrshme, kqyreni aksidentin tragjik në Rusi ku humbën jetën dy të ri

Nji vajzë 17 dhe nji djalë 19 vjeç kanë humbë jetën në mënyrë tragjike derisa udhëtonin me nji motoçikletë në Rusi. Mjeti që ata udhëtonin asht përplasë me nji kerr tip “Audi”.

Aksidenti asht filmue nga nji tjetër motoçiklist, i cili kaloi rastësisht aty pranë vendit ku ndodhi kjo ngjarje.

Në video doket se si motoçikleta asht përplasë me mjetin, ndërsa dy të rijtë kanë fluturue në ajër për rreth 50 metra. Mësohet se djali, i cili drejtonte motoçikletën humbi jetën mbas aksidentit, ndërsa vajza nji ditë ma vonë në spital.

Shperndaje në: