Video: Era Istrefi tranon anglezët

Kangëtarja e njohun Era Istrefi, ditëve të fundit asht tue qëndrue në Londër.

Përveç që po shijon sukseset e saj, Istrefi tashma asht ba pjesë edhe e spektaklit londinez, ‘’Sink the Pink’’.

Prandaj, tue mos harrue talentin e saj, kangëtarja Era, dhe këtë herë rrëmbeu zemrat e publikut tue performue kangën ‘’One dance’’ përballë tanë audiencës.

Covered "One dance" at sink the pink tonight 🦄

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Shperndaje në: