Video: I propozon martesë në stadium, po kqyreni çka ndodh!

Nji çift në New York nuk ka me harrue kurrë momentin e tyne ma të mirë të jetës, por jo për arsyen ma të mirë.

Djaloshi vendosi t’i propozonte martesë së dashunës së tij – por ndodhi ma e keqja dhe unaza i ra dhe humbi për disa momente.

Yankee Andrew ka kallxue se asht tutë në momentin kur e ka hapë kutinë dhe unaza ishte zhdukë.

Ma në fund, me ndihmën e tifozëve, unaza asht gjetë dhe e dashuna e tij Heather e ka pranue propozimin e tij.

Shperndaje në: