Video: Kqyreni çfarë dhurate ka marrë Kim Kardashian nga burri!

Shumë thonë se diamantet janë miku ma i mirë i çdo çike – dhe Kim Kardashian doket se ka ra dakord me këtë gja.

Në fund të Emmy Awards 2016, nji fans i Kimit ka zbulue nji dhuratë të veçantë që Kanye ia ka ba grues së tij.

E! News konfirmon se unaza asht nga Lorraine Schwartz. Unazë mahnitëse!

https://www.instagram.com/p/BKjTxDGgGZ7/?taken-by=teamkimye

Shperndaje në: