Video: Kryeministri duershtrënguem, qe çka ban me lypësin!

Kryeministri i Australisë, Malcolm Turnbull asht pa tue i dhanë 5 dollarë nji njeriu të pastrehë, ndërsa në dorën tjetër mban nji shumë kartëmonedhash të tjera shumë ma të mëdha.

Mësohet se në dorën tjetër, 61 vjeçari kishte nji kartë krediti, si dhe kartëmonedha 20 dhe 50 dollarëshe.

Kryeministri po ecte për me mbajtë nji fjalim për ekonominë në Melburn të Mërkurën, kur u ndal tue ja lanë paret në gotën plastike të kafes njeriut të pastrehë dhe mandej i ka dhanë dorën.

3750BE9E00000578-3744582-image-m-111_1471406768418

Shperndaje në: