Video: Lady Gaga publikon vodeoklipin e kangës “Perfect Illusion”

Diva e skenave botnore Lady Gaga ka publikue videoklipin e kangës “Perfect Illusion”.

Video, e cila përmban paraqitje nga producenti i kangës Mark Ronson dhe e drejtueme nga Ruth Hogben dhe Andrea Geraldin, debutoi gjatë premierës së sezonit të dytë të Scream Queens në kanalin Fox.

Shperndaje në: