Video: Pamjet e tutshme të uraganit Mathew në Florida

Uragani Mathew tashma ka mbërri në brigjet e Floridas në SHBA dhe po shkatërron çfarë i del përpara.

Ma poshtë asht video e publikueme nga agjensia amerikane për tornado, e cila kallxon fuqinë shkatërruese të këtij uragani.

Shperndaje në: