Video tronditëse: Peshkaqeni i bardhë rrethon babë e bir në det të hapun!

Nji burrë dhe djali i tij ishin tue peshkue në brigjet e Masachustes kur anija e tyne u rrethue nga nji peshkaqen i bardhë rreth 6 metra i gjatë.

Ajo që vihet re asht qetësia që ruen baba dhe emocionet e friga që përjeton i biri.

Shperndaje në: