Vrahet xhihadisti holandez, pranoi 10 mijë propozime për martesë!

Mbas publikimit të fotografive të tij tue mbajt mace, ai pranoi rreth 10 mijë propozime për martesë.

Israfil Yilmaz asht raportue se ka vdek në nji sulm me bombë në bastionet e ISIS në Raqqa, në veri të vendit, shkruen Daily Mail.

Terroristi, i cili besohet të ketë qenë i moshës 28 vjet, sillej nëpër media dhe paraqitej në nji seri intervistash të lajmeve, tue shpjegue arsyen pse ai kishte ec për me ju bashkue ekstremistëve.

Popullariteti i tij në mesin e radhëve të pjesëtarëve të ISIS, ishte aq i madh saqë mori 10 mijë kërkesa të habitshme për martesë, gjatë kohës së tij si nji luftar xhihadist deri në martesën e tij.

 

2-gihadisti

Shperndaje në: