Zyrtare: Kjo asht koha kur mbahet seanca për Qeverinë (dokument)

Koalicioni PAN-AKR i ka dërgue nënshkrimet e deputetëve të kreu i Kuvendit, Kadri Veseli që të Shtunën të mbahet seancë e jashtëzakonshme për zgjedhjen e Qeverisë së Republikës së Kosovës.

Në kërkesën e deputetëve të cilën e ka sigurue Indeksonline shkruen se seanca thirret për datën 09 Shtator, n’orën 16:00 dhe ka vetëm nji rend të ditës, atë të votimit të egzekutivit.

 

Shperndaje në: