E shtunë, 23 Shtator 2017

Sene Vene

Ups! Kameramani ‘tranohet’ mbas gjoksit të modeles serbe (video +18)

Nji kameraman i nji televizioni të huej, nuk mundi me i ndan dot sytë modeles serbe Soraja Vucelic. Megjithatë jo vetëm që nuk i largonte...

Kjo ka me ju çuditë, shihne kerrin qysh bahet xhakuzi e mini-pishinë…(foto-video)

Colin Furze asht nji nga inovatorët ma të njohun, i cili arrinë me krijue mjaft krijime të panatyrshme dhe shpesh të panevojshme, me të...

Kjo foto ka ngjallë reagime në rrjetet sociale, qe pse (foto)

Fotografia e presidentit turk, Recep Tayyip Erdogan, me bashkëshorten e tij dhe çiftin Trump ka shkaktue debate në rrjetet sociale. Komentuesit kanë vërejtë nji detaj...

PDK, fushatë në argjendari: Qe çka i bleu Veseli çikës së tij

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli bashkë me kandidatin e kësaj partie për kryetar të Komunës së Prishtinës, Lirak Çelaj, kanë nisë...

Skandal me tekstet shkollore të klasës së tretë në Shqipni: Gjatë seksit pe***i…! (foto/video)

Fëmitë e klasës së 3 -të të shkollës “Kongresi i Manastirit” në Yzberisht të Shqipnisë janë detyrue me ble nji libër me i “...

Keni m’u çuditë, kjo rrugë në Meksikë duket sikur merr frymë! (foto-video)

Kanë kalue dy ditë që kur Meksika asht godit nga nji tërmet i fuqishëm, ku si pasojë humbën jetën dikun 300 persona. Pasojat janë katastrofike,...

‘Gratë e kancelarit’: Gerhard Schroeder nuk përmbahet! (foto)

‘Ujku i vjetër’ nuk përmbahet! Ish-kancelari gjerman, Gerhard Schroeder asht dashunue persëri. E dashtuna e tij e re quhet Kim So Yeon. Ajo asht nga Koreja e...

Mos me ta marrë mendja: Trump nuk e din këtë gja! Shihni çka ban...

Donald Trump po merr pjesë për herë të parë në Asamblenë e Përgjithshme të OKB ku në krye të agjendës asht Korea Veriore. Në nji...

Hyni mbrenda vendit komunist, Korea e Veriut: “Trump leh si qen” (foto)

Kryediplomati i Koresë së Veriut e cilësoi fjalimin e Presidentit, Donald Trump, në Kombet e Bashkueme, si zhurma e nji qeni që leh. Në fjalimin...

Intervista e vitit 1915 në Paris – Ismail Qemali: Lufta, profesioni i preferuem i...

Nga Aurenc Bebja*, Francë Gazeta franceze, «Le Matin», ka botuar, të hënën e 8 nëntorit 1915, në ballinë, intervistën e zhvilluar me atdhetarin dhe ish-udhëheqësin...

Rrokum.TV Live

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (22. 09. 2017)