A ia futi dorën Presidentit të Francës grueja e Trump? (foto/video)

Në nji darkë të përbashkët të presidenteve, ka ndodhë diçka e çuditshme. Kështu të paktën po paraqitet nji foto e shpërndame shumë nëpër rrjetet sociale.

Në bazë të kësaj foto, duket se Melania Trump ka provokue presidentin francez, Emanuel Macron, tue ia lshue dorën në kambë, gjatë nji darke të përbashkët të presidentëve dhe grave të tyne.

aa-32

Ata që kanë postue foton, i kanë vnu theks edhe reagimit të presidentit francez, kur grueja e Trump ia lshon dorën në kambë atij.

Shperndaje në: