Angelina Jolie drejt Oscar’it?! (video)

Asht prit me ovacione filmi ma  i fundit si producente i Angelina Jolie.

“First They Killed My Father” pati premirën në festivalin e filmit në “Telluride Film Festival” ku publiku dhe kritika kanë nda komente tejet pozitive, madje ka nga ata që e shohin filmin drejt çmimeve Oscar.

Filmi ka premierën botnore në kinema dhe Netflix më 15 Shtator.

 

 

Shperndaje në: