Atlasi i bukurisë: Gratë dhe çikat anembanë botës (foto)

Në krejt botën femnat janë vërtetë nji nga gjant ma të bukura që ka krijue Zoti.

Në çdo kontinent apo shtet, edhe pse tiparet dhe ngjyrat e tyne ndryshojnë, përsëri ato mbeten vërtetë fantastike.

Ky asht nji moment për me pa e shijue disa prej tyne, me origjinalitetin dhe hijeshinë që kanë, shkruen lajmi.net

Portretet e tyne origjinale vijnë nga shtete si: Etiopia, Guatemala, Kina, Afganistani, SHBA’t, Ekuadori, Siria dhe Korea e Veriut.

 

      

Shperndaje në: