BBC i ban bashkë Rita Orën me Dua Lipën (foto)

Dy kangëtaret e njoftuna shqiptare, Rita Ora dhe Dua Lipa, kanë me performue në skenën e njajtë më 22 Tetor.

Bashkë i ka ba ceremonia e ndamjes së çmimeve “BBC Radio 1 Teen Awards”.

Pjesëmarrjen e kanë konfirmue dy kangëtaret përmes postimeve në rrjetet sociale.