Bebe u spjegon fansave prejardhjen e emnit të saj (video)

Ajo ka shpreh çdo herë krenarinë që ka për prejardhjen e saj.

Kangëtarja shqiptare e cila nesër pritet me sjellë bashkëpunimin e radhës, dhe atë me reperin e famshëm amerikan, Lil Wayne, u ka shpjegue fansave të saj diçka në lidhje me veten.

 

Ajo ka shpërnda n’Instagram nji video të realizueme nga MTV e ku flet për të dhe prejardhjen e emnit të saj Bebe.

 

Shperndaje në: