Del videoklipi i ri i Rita Orës (video)

rita ora

Rita Ora dhe Avicii kanë publikue videoklipin e kangës së tyne “Lonely Together”.

Kjo kangë ishte publikue në muejin e kaluem në versionin audio.

Shperndaje në: