E bujshme: Pamela Anderson kapet tue dalë nga hoteli me djalin e biznismenit shqiptar. Po çka kanë ba? (foto)

Kohët e fundit në media qarkullon lajmi se, Fatmir Hysenbelliu ka nisë nji lidhje me aktoren dhe modelen amerikane, Pamela Anderson.

Por, duket që, thashethemet për nji lidhje mes tyne e kanë nji përgjigje. “Newsbomb.al” ka publikue disa foto, ku shihet Pamela së bashku me Fatmirin derisa dalin nga nji hotel luksoz në Miami.

Pamvarësisht se nuk ka ende nji konfirmim për këtë romancë nga ana e dyshes, nji gja asht e sigurt, ata po shijojnë pafund shoqninë e njani-tjetrit.

Shperndaje në: