E lagun dhe e egër, këtë foto seksi të Kylie s’e keni pa! (foto +18)

Vera asht vetëm pak javë larg, por bukuroshja 19 vjeçare ka vendosë me ju përvëlue që tash.

Motra e vogël e familjes Jenner ndau nji foto të veten ku shfaqej me rroba banjo trupore ndërkohë që po dilte nga nji pishinë e zezë, e tejdukshme dhe shumë seksi, në to dalin tanësisht në pah format shumë tërheqëse të Kylie.

Bje kryesisht në sy gjoksi i mbretneshës së Snapchat, i cili duket se rritet për çdo dalje publike.

Ajo ka mohue operacionet plastike për rritjen e gjoksit, tue e justifikue me “periudhën e muejit ku fryhet”.

Por duket se Kylie asht nji rast unik në mjekësi, pasi periudha e saj e muajit po zgjat gjithë vitin.

 

2-kyliee

Shperndaje në: