Eksperti i UFO’ve gjendet i vdekun, mbasi i kishte shkrue nanës mesazh: “Djali jot asht në telashe, nëse ndodh diçka me mue, ban hetime”

Nji teoricient konspirativ i kishte shkrue nanes se tij nji sms ku kishte thane se: “Nese dicka ndodh me mue, ban hetime”, shkruen Mirror, transmeton Rrokum.TV

Max Spiers, babe i dy djemve, u gjet i vdekun ne Poloni, ku kishte shkue me fole rreth nji teorie konspirative dhe UFO’ve.

Hetimet e tij ndaj UFO’ve kane mujt me qene shkaku qe anmiqte e tij me ja deshirue vdekjen, thote nana e tij Vanessa Bates, 63 vjecare.

Vetem disa dite para vdekjes ai i kishte shkrue nanes se tij nji mesazh: “Djali jot asht ne telashe, nese ndodh dicka, ban hetime”.

Nana e tij kallxon se Max ishte tue jetue me nji femen qe nuk e njihte per shume kohe, dhe ajo ka njoftue se e ka gjete Maxin te vdekun ne kauç.

“Une mendoj se Max kishte germue ne disa vende te errta dhe kam frige se dikush e ka dasht vdekjen e tij”, thote nana e tij./Rrokum.TV

13342912_10208179886753313_568446688872218562_n