Fansat nga Rusia e bajnë me kajt Bebe Rexhën në ditën e lindjes (video)

Padyshim që kangëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka arritë me i fitue zemrat e miliona njerëzve në mbanë botën për shkak të zanit të saj brilant.

Dhe, në ditën e saj të lindjes, fansat kanë befasue kangëtaren.

Ajo ka publikue dje, në 28 vjetorin e ditëlindjes, nji video në Instagram që ia kishin dërgue fansat nga Rusia, të cilët shprehnin adhurmin ndaj saj.

Video emocionuese e ka përlotë Bebe Rexhen dhe kanë qenë të shumta komentuesit që e uronin për ditëlindje.

Just make me cry why don't you. #Rexhars #RussianRexhars

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on