Google, gati me dalë me telefonin që ka me i qitë prej forme telefonat tjerë?

Të Marten (Neser) Google ne San Frinsco pritet me ba prezentimin e dy telefonave te quejn Pixel dhe Pixel XL.

Nga ajo qysh asht perfole, Google me keta dy telefona synon me mposhte Apple’n, shkruejn mediat e hueja, transmeton Rrokum.TV.