Google prezenton telefonin e ri ‘Pixel’

Google ka njoftue daljen e telefonit te ri para disa minutave ne San Francisco.

Telefoni i ri nga Google quhet Pixel dhe shihet si telefon qe ka me sfidue kompanine Apple ne tregun e telefonave, shkruen Reuters, transmeton Rrokum.TV.

Çmimi fillestar i ketij telefoni ka me qene 649 dollarë, ndersa per ma shume kqyrni fotot nga mbramja e prezentimit te ketij telefoni./Rrokum.TV.