Kerri futet nbrenda n’shtëpi, 4 të plagosun. Qe ku ka ndodhë ngjarja (foto)

Nji aksident aspak i zakonshëm ka ndodhë në Rawcliffe të Britanisë së Madhe, ku nji kerr ka dalë nga udha dhe ka përfundue mbrenda nji shtëpie, raporton Daily Mail.

Katër persona kanë mbetë të plagosun, përfshi drejtuesin e automjetit, dy pasagjerët, por edhe nji person mbrenda në shtëpi. Për këtë rast, policia ka vnue në pranga drejtuesin e automjetit që shkaktoi aksidentin.

Shperndaje në: