Kerri i ri BMW ka me ju lanë pa fjalë

Gjigandi i prodhimit të kerreve – BMW, po bahet gati që në fund të vitit 2018 me i lshue kerret “BMW 8 Series”, të cilat mund t’i hedhin jashtë tregut kerret “6 Series”.

Kerret kanë me qenë super luksoze dhe super të shtrejta, derisa nuk asht zbulue asgja në lidhje me performancat e tyne.

Krejt çka asht zbulue, janë disa koncepte se qysh mund të doken kerret e s’ardhmes nga BMW.

bmw1477509268 bmw-vision-future-luxury-27-750x5001477509271