Këshilla intime nga ‘femnat me përvojë’: Këto gjana duheni m’i dijtë për seksin (foto)

Kur janë këshillat për seksin në pyetje, atëherë, yjet e industrisë pornografike janë ma të thirrun për me dhanë përgjigjje. Dhe, qe çka kanë për me thanë katër divat e këtij zanati:

Jessica Drake

porno kesh 0001

“Para se gjithash, asht e nevojshme që me e dashtë trupinë tonë, por dhe mos me pasë marre m’i pranue gjanat që na pëlqejnë në seks. Krejt duhen me dijtë se janë përgjegjës për orgazmën e tyne. Po ashtu, duheni me ndigjue dhe partnerin tuej – që edhe atij me ja prmbushë nevojat”.

Madeline Blue

porno kesh 0002

“Paraloja asht gjaja ma e randësishme në krejt lojën e seksit. Duheni me pasë vullnet të mirë dhe entuziazëm – kjo gja duhet të shihet te ju – që dëshironi nji gja të tillë dhe mandej çdo gja ka me qenë e përkryeme”.

Tasha Reign

porno kesh 0003

“Ma e randësishmja asht të jeni të nji mendje me partnerin. Duheni me qenë të hapun, që të kujdeseni për të, që të ndjehet komod dhe të kënaqet – por duheni me qenë të hapun”.

Jillian Janson

porno kesh 0004

“Seksi duhet me jau aktivizue trunin dhe trupin maksimalisht. Duheni me ba me nji person që kupton, dhe vetëm kështu çdo gja ka me qenë në vendin e vet”./Ngjyra.com

Shperndaje në: