Këto janë 7 femnat ma të ‘nxehta’ që duheni me i pasë patjetër në Instagramin tuej

Emily DiDonato: Kjo modele 24-vjeçe, gjysë irlandeze dhe gjysë italiane, thuejse çdo ditë poston fotografi reale për ndjekësit e saj. Ajo tashma ka zbukurue disa ballina të revistave të famshme si  “Vogue” apo “Sports Illustrated”, ndërsa shpeshherë poston dhe foto pa make-up.

Cindy Prado: Blogere nga Miami dhe modele me prejardhje kubaneze, Cindy gëzon goxha famë në mesin e gjinisë mashkullore. Ajo ka studiue Marketingun dhe Marrëdhaniet me Publikun, ndërsa fotografitë e saj në Instagram janë vërtetë festë për sytë.

Alysha Nett: Alysha njihet si femën e famshme, 3-në-1. Pos si modele, ajo njihet dhe si blogere dhe si fotografe. Albumet e saj janë të mbushuna me ndjenja urbane, ndërsa asht mu ajo që i realizon këto imazhe të mahnitshme. Ndiqeni, nuk keni me u pendue.

Jen Selter: Jen ka 8.5 millionë ndjekës të përkushtuem në Instagram. Ajo jeton në New York, ndërsa njihet për promovimin e jetës së shnoshë, stërvitjeve “egzotike” në palestër, dhe, për shumëkend, edhe si femna me prapanicën ma të bukur në botë.

Devin Brugman: Modele dhe pronare e “AbikiniADay” dhe “Monday Sëimëear”, Devin tashma ka 1.1 milion ndjekës në Instagram.

Melanie Iglesias dhe Ruby Rose.

Jen-Selter-Wallpapers

cindy-prado-14 Emily_DiDonato_2014