Kirurgu dhe infermierja rrehen mes vete mbas operacionit! (video)

Nji ngjarje aspak e zakontë ka ndodhë në nji spital në provincën Henan të Kinës, mbasi nbas përfundimit të nji operacioni, kirurgu i thotë infermieres se kishte shkelë protokollin gjatë operacionit.

Në videon e postueme nga Dailymail shihet qartë që kirurgu ja hedh dorèzat e operacionit ne ftyrë infermieres, e cila kthehet dhe e qëllon me grusht.

Situata eskalon dhe kirurgu fillon dhe e godet infermieren me grushta ftyrës, derisa ndërhyjnë kolegët për m’i nda.

Shperndaje në: