Koleksioni i papamë! Abramovich shfaq kerret me vlerë 8.5 mln sterlina

Ai njihet si nji prej burrave ma të pasun në planet dhe si pronari miliarder rus i Chelsea FC.

Tash Roman Abramovich ka shfaqë koleksionin e pabesueshëm të kerreve të tij derisa ishte tue nga së bashku me miqtë e tij në pistat e garave në Nurburgring të Gjermanisë.

Asht hera e parë që Abramovich shfaqet në publik me krejt kerret e tij, të cilat ekspertët mendojnë se kanë nji vlerë prej 8.5 milionë sterlinash.