Ky jaht qysh shndrrohet në nëndetëse!

jahtiii

Ky asht jahti që shndërrohet në nëndetëse.

Dizajnuesit e “Migalo Private Yachts”, janë shpreh se për prodhimin e këtij jahti janë respektu standardet e sigurisë së marinës amerikane.

Simbas kompanisë prodhuese, jahti asht i pajisun me dhoma me pamje nga deti, kinema, ashensor, bibliotekë dhe tarracë private.

Gjithashtu, ky jaht ka edhe nji vend për uljen e helikopterit.

Deri tash janë prodhu pesë jahte të tilla.