Kur Buggati Veyron sfidon Lamborghini Aventador. Kqyreni kush fitoi

Dy super-kerre sfidojnë njani tjetrin në tunelin e Aeroportit të Manchesterit n’Angli.
Buggati Veyron dhe Lamborghini Aventador janë dy nga super-kerret ma të shtrejta dhe ma të shpejta në botë.
Padyshim nji sfidë mes tyne kishte me qene diçka e bukur për me u pa, por ma shumë për me u provu.
Këtë e kanë ba dy pronarë të këtyne kerreve në tunelin e Aeroportit të Manchesterit në Angli.

Kqyreni kush fitoi