Kur i kap zhegu, apo paparaci s’len asnji moment! (foto +18)

Paparazzi nuk len asnji rast për me humb. Këto femna janë ndër ma të famshmet në botë.

Por edhe pse janë të bukura, shpesh herë e lënë veten mbas dore.

Të paktën këto foto ka kap fotografi.

Shikoni dhe keni m’ u befasue.

Me këto foto kanë ‘çmend’ fansat e tyne.

 

 

Shperndaje në: