Kur ushqimet hahen me shije, shihni çka bajnë yjet! (foto +18)

Këto ditë vere na pëlqen të zhveshemi.

Por mbi të gjitha na pëlqen me konsumue akullore dhe ambëlsina.

Por jo të gjithë yjet i konsumojnë ushqimet si zakonisht.

Në këto foto tregojnë se sa erotik mund të jetë konsumi i nji ushqimi.

Fotot janë publikue nga Daily Star.

 

 

 

Shperndaje në: