Ky asht iPhone 7

3806e63100000578-3778252-image-a-37_1473271466978

AMbas disa muejsh anticipimi, Apple ma n’fund na e zbuloi  iPhone 7 dhe versionin e ri te Apple Watch.

U tha dhe u shkrue shume se çka e karakterizon kete produkt te ri te Apple, po ma se miri kqyreni videon dhe njihuni me te.