Ky asht vendi i Ballkanit ku bahen festat dhe orgjitë ma të mëdhaja (foto +18)

Nëse para nji viti ishte resorti i Magalufit në Spanjë, vendi ku kryheshin orgjitë ma të mëdha, këtë vit nuk ka me qenë kështu.

Asht nji tjetër vend që ka pasë nji bum rezervimesh për festa të tilla.

Bahet fjalë për Bullgarinë dhe mendohet se pushuesit janë zhvendos nga pllazhet spanjolle drejt atyne bullgare, mbasi vitin e kaluem janë ndje shumë të bezdisun nga policia.

Nji artikull i Daily Star shkruen se, rezervimet për pushime në Varna të Bullgarisë kanë kap havanë.

Bullgaria jo vetëm që asht vendi ideal për festa e orgji, por edhe asht shumë i lirë, shkruen gazeta.