Ky kalendar i ri i Kelly Brook ka me ju ‘tronditë’ (foto +18)

Kelly Brook ka realizue nji fotosesion për kalendarin e ri për vitin 2018.

Në nji set fotografik ajo ka mbledh fotografitë ma të bukura dhe seksi.

Brook, duket tejet joshëse derisa ka tregue me shumë krenari format e saj të bollshme.

 

 

Shperndaje në: