Lajmi i mirë nga Samsung, frik Galaxy S8

Pamvarsisht ngjarjeve jo të kandshme të përjetueme nga përdoruesit e rregullt të Samsung me telefonin Galaxy Note 7, shumë shpejt pritet dalja e Samsung s8.

Meqënëse gjigandi i prodhimit të telefonave të zgjuem “SAMSUNG” ka lëshue Galaxy s6 si dhe Galaxy s7 në kongresin ma të madh që bahet për telefonat botnor MOC conference, Samsung nuk mundet me anashkalue këtë ngjarje pa nxjerrë serinë ma të fundit të Galaxy.

Lajmi asht ba i ditun nga nji shpërndamje në rrjetin socia, Twitter nga @Ricciolo1, nji informues Italian i cili ka njoftue edhe datat e lëshimit të telefonëve të tjerë the Sony Xperia X Compact, si dhe the Galaxy S7 and S7 Edge.