Mercedes Benz zgjedh Shqipninë për të promovue modelet e reja

Mercedez Benz, ka zgjedhë Shqipninë si nji ndër destinacionet ideale për të promovue modelet e saj të reja.

Përmes nji postimi në llogarinë zyrtare të Instagram, gjiganti gjerman e cilëson Shqipninë si nji ndër parajsat e Europës.

“Rrugë të paprekuna dhe pamje që të lanë pa frymë: Shqipnia asht nji ndër parajsat e fundit të mbetuna të Europës me terrene të vështira – prandaj vendosëm të udhëtonim drejt saj me Mercedez Benz përmes luginës së Shushicës në jug të vendit”.

4645758