Michael Jackson “asht gjallë!”. Njeriu që po merr pafundësisht follow’ersa (foto)

Michael Jackson ka disa vjet që nuk asht ma midis nesh, por “kopja” e tij asht gjallë dhe jeton në Shtetet e Bashkueme të Amerikës.

Sergio Cortes, siç shikohet dhe nga foto që ka postue në Instagram, ngjan tmerrësisht shumë me yllin e ndjerë të muzikës.

Në profilin e tij në rrjetin social, sozia e Michael Jackson ka ma shumë se 11 000 ndjekës.

Shperndaje në: