Modelja amerikane bahet për spital (foto)

Njana nga modelet ma të njoftuna dhe ma të kërkueme asht padyshim Bella Hadid, e cila në vitin që lamë mbas u kunorëzue me titullin si ‘Modelja ma e mirë e vitit’

Bukuroshja amerikane ka kalue nji ditë jo aq të kandshme, mbasi që i asht dasht ndihmë mjekësore.

Bella përmes nji postimi në rrjetin e saj social Instagram ka tregue që ka marrë infuzion.

Siç duket ndryshimi i kohës ka ndikue në shëndetin e bukuroshes amerikane.